dinsdag 03 oktober 2017

Laatste manche van de Napoleon Games Cup

De wedstrijd werd al snel geopend met enkele aanvalspogingen. Deze pogingen werden telkens te niet gedaan. Na 40 kilometer koers kon een grote groep zich afscheiden van het peloton. In deze groep zaten met Trentin, Gaviria, De Buyst,… enkele grote namen. Voor onze ploeg was Elias Van Breussegem mee in de ontsnapping. Het werd al snel duidelijk dat de vroege vlucht het zou gaan halen in Binche. Toen Trentin nog eens stevig doortrok, moest ook Elias de kopgroep laten gaan. Zo bleven er slechts 10 renners over die zouden gaan strijden. Het was uiteindelijk Jasper De Buyst die het haalde. Voor onze ploeg zat er helaas geen dichte ereplaats meer in.

uitslag: 

29. Huub Duyn
34. Timothy Dupont
69. Elias Van Breussegem

Laatste manche van de Napoleon Games Cup
Laatste manche van de Napoleon Games Cup
Laatste manche van de Napoleon Games Cup

Met Binche – Chimay – Binche staat de laatste manche van de Napoleon Games Cup op het programma. In dit regelmatigheidscriterium staat Timothy Dupont nog altijd knap derde. We willen vandaag echter een gooi doen naar de dagzege. Opschuiven in het klassement zit er niet meer in, maar het doel is wel om de derde plaats van Timothy Dupont vast te houden.